Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Jesteśmy coraz bardziej zieloni

W naszej działalności staramy się nie tylko dostarczać produkty najwyższej jakości spełniające potrzebny naszych Klientów. Dbamy także, aby ich wytwarzanie wywierało jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

  • Wykorzystywane przez nas urządzenia nie wydzielają zapachów oraz nie produkują szkodliwych gazów ani płynów.
  • Systemy druku cyfrowego Xerox spełniają najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne, a wszystkie związane z produkcją odpady są odbierane i utylizowane zgodnie z normami Unii Europejskiej.
  • Papiery pochodzą od dostawcy posiadającego certyfikat FSC (nr SW – COC – 004797) oraz PEFC gwarantujące spełnianie surowych norm dotyczących zrównoważonej gospodarki leśnej i łańcucha produkcji od zarządzana lasem po dystrybucję.

Z dniem 8 listopada uczyniliśmy kolejny „zielony” krok, udostępniając faktury w postaci elektronicznej zamiast wysyłania ich w wersji papierowej (forma to została utrzymana dla firm, dla których ten dokument jest niezbędny do celów podatkowych). Liczymy, że każdy z naszych Klientów pomyśli o środowisku zanim wydrukuje udostępniony dokument. W związku z tym zmianie ulega regulamin, w którym dodany zostaje w punkcie „V. Realizacja transakcji” podpunkt następującej treści:

„Dokument sprzedaży – faktura VAT jest udostępniany do wydruku na stronie ze szczegółami zamówienia. Strona ta jest dostępna po zalogowaniu się do konta użytkownika. W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek prawa cywilnego i osób prawnych, faktura VAT wysyłana jest łącznie z zamówionym towarem.”

Wprowadziliśmy również jedno drobne udogodnienie. Od teraz, w czasie składania zamówienia, z naszej strony znikają wszystkie niepotrzebne elementy serwisu. Mamy nadzieję, że dzięki temu cały proces będzie bardziej czytelny i zrozumiały.