Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Zmiana w harmonogramie wysyłek

W dniach od 15 do 19 sierpnia Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.W związku z tym zmianie ulegnie również harmonogram wysyłek zamówień:

 • zamówienia złożone między 11 a 13 sierpnia (do godziny 6 rano) wysłane zostaną 21 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 13 sierpnia (po 6 rano) a 14 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 22 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 14 sierpnia (po 6 rano) a 20 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 23 sierpnia.


 • W tych dniach nie będzie również dostępna opcja ekspresowej realizacji. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

  • Życie to suma wspomnień tworzących w Twojej głowie obraz przeszłości

   Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile. Zasługują na coś więcej niż zakurzony karton pełen pogiętych fotografii albo zapomniany folder na twardym dysku, który tak łatwo może ulec uszkodzeniu.

   Uporządkowanie wspomnień w wyjątkowym pamiętniku jakim jest fotoksiążka, pozwala na komfortowy powrót do najważniejszych chwil życia. Usiądź wygodnie w fotelu i wróć do swoich wspomnień, najlepiej w otoczeniu bliskich. Po latach podziękują Ci, że uchroniłaś najważniejsze momenty waszego życia od zapomnienia.

  • Doskonałość to praca której
   efekt cieszy zmysły

   Każda oferowana przez nas fotoksiążka ekskluzywna jest ręcznie oprawiana w naszej introligatorni, co zapewnia dbałość o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Gwarantuje to najwyższą jakość i trwałość, a odchodząca w zapomnienie sztuka rzemieślnicza w połączeniu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów powoduje, że Twoje wspomnienia zyskują doskonałą oprawę.

  • Wydobądź to, co najlepsze
   ze swoich zdjęć

   Tak jak rama wydobywa obraz i podkreśla jego treść, tak dopasowany projekt graficzny sprawia, że fotoksiążka doskonale eksponuje zawarte w niej zdjęcia. Dzięki naszemu bezpłatnemu programowi przygotujesz własny projekt w łatwy sposób, korzystając z gotowych tematów graficznych dostosowanych do najróżniejszych okazji. Dzięki nim nasz produkt dopasuje się do Ciebie, a nie odwrotnie.