Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Po prostu doskonała fotoksiążka i kropka

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Tylko dla profesjonalistów: fotoksiążka pokazowa z Twoimi zdjęciami za 1,00 zł brutto (plus koszty przesyłki) oraz stały wysoki rabat na fotoksiążki ekskluzywne (niezależnie od tego ile fotoksiążek zamawiasz). Do tego wszystkie fotoksiążki pokazowe za 50% ceny.

Poznaj fotoksiążki ekskluzywne Napisz do nas

Z myślą o profesjonalnych fotografach, którzy chcą zwiększyć przychody własnego studia, przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy. Dzięki niej możesz, przy minimalnym nakładzie czasu i pracy, zaoferować swoim Klientom zupełnie nową usługę – przygotowania profesjonalnego albumu okolicznościowego (ślubnego, z chrztu lub komunii, etc.) w formie drukowanej fotoksiążki.

Współpracuje z nami ponad setka fotografów z całego kraju i nie tylko. Zamówienia na fotoksiążki ekskluzywne dla fotografów regularnie wysyłamy między innymi na wyspy Brytyjskie. Do Twojej dyspozycji oddajemy gotowe tematy graficzne, które ułatwiają projektowanie atrakcyjnych fotoksiążek. Dzięki unikalnym funkcjom dostępnym w naszym programie do projektowania fotoksiążek, możesz łatwo stworzyć własne szablony, które potem w kilka minut wypełnisz zdjęciami klientów. Realizacja kolejnych zamówień zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej dla profesjonalistów, jest przesłanie dokumentów firmowych (np. wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej), potwierdzających świadczenie usług związanych z fotografią lub organizacją imprez. Dokumenty najlepiej zeskanować i przesłać do nas mailem. Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej – prosimy o kontakt.

 


Fotoksiążka z PDF

Dajemy klientom pełną swobodę tworzenia i przyjmujemy do druku pliki w najpopularniejszych formatach. Warunkiem realizacji takiego zamówienia jest poprawne przygotowanie projektu wraz ze spadami (2 do 3 milimetrów) oraz liniami cięcia. Dodatkowo wszystkie strony projektu muszą się znaleźć w jednym pliku PDF (okładka może być w oddzielnym pliku).

Ponadto wychodząc naprzeciw zawodowym fotografom i osobom o dużych ambicjach twórczych, przygotowaliśmy szablony najpopularniejszych fotoksiążek, w formacie PSD. Mimo, że dokładamy wszelkich starań by nasz Edytor Wspomnień był jak najlepszym narzędziem przystępnym dla każdego, to jednak nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich klientów, a w szczególności tych, preferujących profesjonalne narzędzia do obróbki grafiki. Aby ułatwić wam pracę i uniknąć niespodzianek, poniżej udostępniamy szablony stron do wykorzystania w takich programach jak Adobe InDesign, Adobe Photoshop czy CorelDraw.

  • Strony fotoksiążek ekskluzywnych
    Okładki fotoksiążek w foto oprawie
  •  

    Publikowane tutaj szablony zostały dokładnie opisane tak by wskazać wszystkie istotne elementy strony oraz okładki fotoksiążki. Z szablonów można korzystać do przygotowania gotowych stron projektu, które potem zostaną umieszczone w Edytorze Wspomnień lub zapisane w pliku PDF.

    W przypadku Edytora Wspomnień gotowy projekt strony (przygotowany w oparciu o szablon) należy zapisać w pliku JPG (bez kompresji) lub PNG, a następnie umieścić go jako tło strony. Prosimy nie stosować żadnych dodatkowych ramek! Dzięki temu program automatycznie dopasuje grafikę uwzględniając spady.